Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UESklep stacjonarny: Radom, ul. Młodzianowska 144 Napisz do nas na WhastApp
✂️✂️Obcinamy ceny setek produktów. Kliknij i zobacz aktualne promocje✂️✂️
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury Chrystus Zmartwychwstały

( ilość produktów: 14 )

W domu każdego katolika powinno znaleźć się miejsce na figury Chrystus Zmartwychwstały, które symboliką i metaforycznym przekazem miłości Zbawiciela do człowieka będą stanowiły zachętę do zerwania z grzechem i podejmowania nieustannej walki z pokusami na drodze do zbawienia. Unikalności dodaje im wykonanie z żywicy syntetycznej i poddanie ręcznej obróbce, dzięki czemu mogą stanowić dekorację przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Jakie figury Chrystusa Zmartwychwstałego są u nas dostępne?

Figury Chrystus Zmartwychwstały stanowią symbol świąt Wielkanocnych, które są pamiątką ofiary i powstania z grobu naszego Zbawiciela, świadczącą o Jego wspaniałym dziele Odkupienia. Aby nieustannie o tym pamiętać, nie tylko w okresie świąt Zmartwychwstania Pańskiego, warto zaopatrzyć się w figury Pana Jezusa, które z nieskrywaną przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować. W naszej kolekcji dostępne są rzeźby Syna Bożego w czerwonej szacie symbolizującej akt poświęcenia i męczeństwa. Ich cechą charakterystyczną jest uniesiona w geście błogosławieństwa dłoń oraz chorągiew symbolizująca zwycięstwo nad śmiercią. Figury Chrystusa Zmartwychwstałego są dostępne w różnych wielkościach do wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą kolekcją figur sakralnych. Tylko w Aslan.com.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 902 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Starannie wykonane zamówienie i w krótkim czasie.
2024-04-10
Zgodnie z opisem pięknie
pixel