Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UE
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury święty Michał Archanioł

( ilość produktów: 7 )

Święty Michał Archanioł uważany jest za najważniejszego spośród wszystkich aniołów. Pan Bóg obdarzył go bowiem ogromnym zaufaniem. Jest traktowany jako anioł sprawiedliwości, łaski i zmiłowania. Wszystkim, którzy wierzą w Jego niebiańską moc polecamy figury Świętego Michała Archanioła, jakie oferujemy w naszej hurtowni religijnej. Zróżnicowane pod względem wielkości staną się doskonałym miejscem kultu i czci, zarówno w kościołach i obiektach sakralnych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach, gdzie pokłada się wielką ufność w jego pomoc w przezwyciężaniu zła.

Święty Michał Archanioł w tradycji chrześcijańskiej

Według świadectw wielu proroków św. Michał Archanioł jest w niebie księciem i wodzem dla wszystkich zastępów aniołów, a na ziemi opiekunem Kościoła i ludu Bożego. W pierwotnym chrześcijaństwie uważano, że święty Michał towarzyszył umierającym, kiedy odbywał się ostatni bój o ich duszę. Wierzono także, że był obecny przy duszach, gdy kierują się na sąd Boży. Także w Nowym Testamencie przykłada Mu się wielką rolę. Uważa się bowiem, że Pan Bóg powierzył świętemu Michałowi czuwanie nad duszami ludzi, w tym również obowiązek przydzielania im własnych Aniołów Stróżów, którzy bronić ich będą przed piekielnymi potęgami. Warto zatem zaopatrzyć się w figury świętego Michała Archanioła, aby mieć na wyłączność tego najpotężniejszego, najpiękniejszego i najprzedniejszego opiekuna niebieskiego, który każdego dnia będzie ochraniać nas przed pokusami Lucyfera i innych zbuntowanych aniołów.

Figury Świętego Michała Archanioła do każdej przestrzeni domowej i sakralnej

Prezentowane w naszym sklepie figury świętego Michała Archanioła cieszą się uniwersalnym zastosowaniem. Nie może ich zabraknąć w kościołach, kaplicach i plebaniach, jak i w prywatnych domach. Rzeźba tego Wielkiego Orędownika wprowadzi nie tylko duchową aurę do każdej przestrzeni, ale również stanie się cichym miejscem do codziennej modlitwy.

W Aslan.com.pl posiadamy również inne figury świętych. Zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 931 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Wszystko super
2024-05-08
Towar zgodny z opisem, terminowa dostawa. Polecam firmę.
pixel