Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UESklep stacjonarny: Radom, ul. Młodzianowska 144
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury i figurki Matka Boża Lourdes

( ilość produktów: 15 )

Na pamiątkę objawień maryjnych, które miały miejsce w 1858 roku w Grocie Massabielskiej, powstały figury Matki Bożej Lourdes, które potwierdzają, że nauczanie Kościoła jest prawdą pochodzącą od Boga. Jeśli nie mają ich Państwo jeszcze w swoim domu, zapraszamy do składania zamówień w naszej hurtowni religijnej.

Figury Matki Bożej Lourdes - symbolika w tradycji katolickiej

O czym mogą nam przypominać figurki Matki Bożej Lourdes? Przede wszystkim o cudzie potwierdzającym dogmat Kościoła, który głosi prawdę o Niepokalanym Poczęciu Matki Bożej, ukazując jej świętość. Ponadto powinny w nas rozbudzać pragnienie odmawiania codziennej, regularnej modlitwy, w szczególności Różańca Świętego, który Niebiańskiej Mamie jest szczególnie bliski. Zwłaszcza teraz, gdy w pogoni za obowiązkami często zapominamy, że to jedynie modlitwa może dać nam potężną moc w wypraszaniu niezbędnych łask, nie tylko wiecznych, ale i doczesnych. Figury Matka Boża Lourdes są także przypomnieniem, że oprócz modlitwy, równie ważna jest pokuta. Dzięki niej możliwe staje się osiągnięcie łaski życia wiecznego.

W Aslan.com.pl posiadamy starannie wykonane figury Matki Bożej, które wysoką jakością oraz kunsztownym wykończeniem wzbudzą zachwyt u wielu osób, tym samym okazując się pomysłowym upominkiem na prezent. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 742 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-23
Bez zastrzeżeń
2023-11-22
Szybko,sprawnie,jestem zadowolona
pixel