Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UE
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury serce Pana Jezusa

( ilość produktów: 28 )

Co sprawia, że figury Pana Jezusa cieszą się tak wielkim zainteresowaniem wśród wiernych? Przede wszystkim są sposobem na wyrażenie swojej wiary, a także dekoracją umożliwiającą stworzenie zacisznego miejsca do modlitwy. W Aslan.com.pl zadbaliśmy o dużą różnorodność, aby nie tylko estetyką, ale również rozmiarem odpowiadały osobistym oczekiwaniom.

Figury Serce Pana Jezusa - symbolika

"Moje Boskie Serce tak płonie miłością ku ludziom, że nie może dłużej utrzymać tych płomieni gorejących zamkniętych w moim łonie. Ono pragnie rozlać je za twoim pośrednictwem i wzbogacić ludzi swymi Bożymi skarbami. W nim znajdą wszystko czegokolwiek będzie im potrzeba dla ratowania swych dusz z przepaści zguby". Te słowa kierował sam Jezus Chrystus w prywatnych widzeniach do siostry Małgorzaty Marii Alacoque, prosząc ją o niesienie posłannictwa o Jego Najświętszym Sercu do wszystkich grzeszników. W swoim sercu Zbawiciel złożył bowiem wszystkie skarby swojej Bożej miłości, miłosierdzia oraz łask, które dla jednych okażą się źródłem ocalenia od zguby wiecznej, dla innych z kolei drogą większego uświęcenia. Jeśli zatem nie pozostają Państwo obojętni na to wezwanie, polecamy figury Serce Pana Jezusa, w którym ukryte są hojne łaski dla wszystkich, którzy będą oddawać Mu należną cześć.

Figury i figurki Serce Pana Jezusa do kapliczek, ogrodów, domów, kościołów

Proponowane w naszym sklepie sakralnym figurki Serce Pana Jezusa to rzeźby, które urzekają wyjątkową estetyką, wysoką jakością wykonania i ogromną różnorodnością. Dzięki dużej rozpiętości rozmiarów mogą stanowić nie tylko centralny element wyposażenia każdej świątyni, ale również ogrodu, kapliczki czy mieszkania, wyznaczając tym samym miejsce do codziennej modlitwy i refleksji. Trwałość i wytrzymałość, jaka jest zasługą wykorzystanej żywicy i nowoczesnych farb sprawiają, że figury Serce Pana Jezusa w niezmienionym stanie sprawdzą się zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 945 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Jak zawsze wszystko na 5 :)
2024-05-31
Zgodne z moim oczekiwaniem
pixel