Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UESklep stacjonarny: Radom, ul. Młodzianowska 144 Napisz do nas na WhastApp
✂️✂️Obcinamy ceny setek produktów. Kliknij i zobacz aktualne promocje✂️✂️
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury święty Franciszek

( ilość produktów: 14 )

Święty Franciszek z Asyżu jest jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła katolickiego. Był założycielem Zakonu Braci Mniejszych, który miał służyć Bogu poprzez miłość do bliźniego i ubóstwo. Współcześnie uważany za patrona przyrody, ekologów i pokoju. Figury świętego Franciszka, jakie posiadamy w swojej ofercie, mogą stanowić piękne przypomnienie jego ziemskiego nauczania, bazującego na miłości, ubóstwie i oddaniu Bogu.

Starannie wykonane figury i figurki świętego Franciszka na Aslan.com.pl

Figury i figurki świętego Franciszka ze sklepu Aslan.com.pl to nie tylko piękna dekoracja, ale przede wszystkim wyraz kultu i szacunku dla świętego, który jest wzorem wiary i oddania Bogu. Ich obecność w kościele, kaplicy, plebanii, ogrodzie czy domu może przypominać o jego nauczaniu i zwracać uwagę na wartość, jaką stanowi szacunek dla natury oraz wszystkich stworzeń będących dziełem Bożym. To dlatego figury świętego Franciszka są często przedstawiane z gołąbkami, które siedzą na jego ramieniu lub trzyma je w dłoni jako symbol pokoju i obecność Ducha Świętego przynoszącego ludziom miłość i nadzieję. W Aslan.com.pl dostępne są również figury świętego Franciszka z psami lub innymi zwierzętami, które podkreślają jego miłość do zwierząt i pokazują, że każde stworzenie ma wartość i zasługuje na szacunek.

Piękny projekt oraz staranne wykonanie to cechy, które charakteryzują nasze figury świętych. Ręcznie malowane nowoczesnymi farbami o podwyższonej trwałości zapewniają naturalny wygląd oraz wyjątkową estetykę. Nasze rzeźby można nabyć nie tylko w różnych wielkościach do wyboru, ale również w sześciu wariantach kolorystycznych. Zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 927 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Wysyłka na czas, dobrze zapakowana i zabezpieczona.
2024-05-03
Piękna świeca, dziękuję
pixel