Darmowa dostawa już od 50zł Szybkie dostawy na terenie Polski i UE
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Figury Pana Jezusa - figurki Chrystusa

( ilość produktów: 109 )

Rzeźby sakralne stanowią idealną dekorację do każdego wnętrza. Można je często znaleźć w kościołach, kapliczkach czy prywatnych domach jako znak naszej wiary i wyznawanych wartości chrześcijańskich. W sposób szczególny chcemy Państwu zaoferować figury Pana Jezusa, które pomogą nieść w świat Dobrą Nowinę o zbawieniu, Bożej Miłości i Miłosierdziu. Idealnie sprawdzą się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby, a także jako wyposażenie domowego ołtarzyka.

Figury Pana Jezusa do domu

Czy figury Chrystusa nadają się do użytku domowego? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, jeśli chodzi o te, które oferuje nasz sklep. Są bowiem wyrazem szacunku, bojaźni i czci, jaką darzymy Syna Bożego, podkreśleniem wiary katolickiej, a także przedmiotem, dzięki któremu domowy ołtarzyk każdego dnia może nabierać bardziej podniosłego charakteru. Oprócz niekwestionowanych walorów duchowych, figury Jezusa Chrystusa stanowią doskonałe urozmaicenie dla wielu wnętrz. I to niezależnie od posiadanego metrażu! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie duża różnorodność kształtów i rozmiarów, które umożliwiają swobodny dobór do każdego miejsca.

Figury Pana Jezusa do kapliczek i kościołów

Figury Pana Jezusa przedstawiające Zbawiciela w różnych momentach jego życia to rzeźby, które stanowią obowiązkowe wyposażenie kościołów i obiektów sakralnych. Są również chętnie wykorzystywane do dekoracji kapliczek - tak charakterystycznych dla polskiego krajobrazu, który wyróżnia się silnie ugruntowanymi tradycjami chrześcijańskimi. Oferowane w naszym sklepie figurki Chrystusa są wykonane z ogromną starannością o detale oraz materiałów (żywica syntetyczna) zapewniających wysoką trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu mogą być wystawiane wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Jednak dla zagwarantowania dłuższej żywotności, zalecane jest wykonanie usługi lakierowania, które ochroni je przed łuszczeniem farby oraz blaknięciem.

Figury Pana Jezusa na prezent dla duchownych i osób wierzących

Figury Pana Jezusa, jakie możemy Państwu zaproponować stanowią piękny pomysł na prezent dla osób duchownych. Podarowane proboszczowi, wikariuszowi, zakonnikowi, klerykowi czy siostrze zakonnej okażą się miłym akcentem podkreślającym ich drogę duchową. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. W naszym sklepie oferujemy rzeźbę Jezusa Miłosiernego z charakterystycznymi, gorejącymi promieniami, Chrystusa Zmartwychwstałego czy złożonego do grobu. Nie brakuje również Najświętszego Serca Jezusa, będącego znakiem miłosierdzia Bożego oraz Piety, czyli figury przedstawiającej Matkę Bożą trzymającą na kolanach martwego Jezusa. Piękne figury Jezusa Chrystusa będą również doskonałym podarunkiem dla wszystkich osób wierzących. Umieszczone w domu w charakterystycznym miejscu, okażą się wspaniałym miejscem do codziennej modlitwy i kontemplacji.

W Aslan.com.pl oferujemy Państwu figury Pana Jezusa, które stanowią odwołanie do wielu wizerunków Syna Bożego. Pomimo różnorodności, łączy je jedno - ponadprzeciętna estetyka wykonania. Stworzone z dbałością o najdrobniejszy detal mogą zdobić kościoły, kaplice, plebanie czy salki katechetyczne, ale również wnętrza prywatnych domów. Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko osoby duchowne czy członkowie rad parafialnych, ale wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem przedmiotów o charakterze religijnym dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 931 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Czekałam 2 tygodnie na zamówienie,gdzie w opisie było do 7 dni
2024-05-03
Wszystko dobrze tylko trochę długo czekałem na przesyłkę
pixel